Посольство України в Естонській Республіці

, Київ 20:43

До уваги туристичних агенцій

04 серпня, 10:56

З 9 по 11 лютого 2018 року у м.Таллінн Естонською туристичною асоціацією буде проведено виставковий захід «Tourest 2018».

Очікується, що на виставці будуть представлені провідні компанії країн Балтії, які надають послуги туристичного характеру особам, бажаючим відпочити та пізнати Естонію, Латвію, Литву, Швецію та Фінляндію, а також інші країни світу.

У 2017 році виставку «Tourest 2017» відвідали 28500 осіб – тож цей захід є чудовою нагодою представити туристичні можливості України.

Зацікавлені особи можуть знайти детальну інформацію про виставку на сайті  http://www.tourest.eu, контактна особа – Ms. Stella Kajuuveer, info@etfl.ee.    

Останні новини

День Державного Прапора України | Сьогодні, 15:50

У Посольстві України в Естонській Республіці відбулася церемонія підняття Державного Прапора України. 

Зустріч у Посольстві України в Естонії з українською делегацією | 16 серпня, 12:55

10-16 серпня в Естонії перебуває делегація України у рамках реалізації українсько-естонського проекту «Підтримка громадянського суспільства у зміцненні національної стійкості та безпеки України».

До Естонії прибула чергова група українських військовослужбовців на реабілітацію | 09 серпня, 15:45

Українські військові отримали поранення під час бойових дій проти російсько-терористичних угруповань на Донбасі.

Посла України нагороджено орденом за заслуги перед Естонською державою | 09 серпня, 15:42

Посол України в Естонії Віктор Крижанівський отримав від Президента Естонії Керсті Кальюлайд державну нагороду – Орден «Хреста Землі Марії» І ступеню за заслуги перед Естонською державою.

Зустріч Посла України з Прем’єр-міністром Естонії | 09 серпня, 09:13

7 серпня Посол України в Естонії Віктор Крижанівський, який завершує свою дипломатичну місію у цій державі, мав зустріч з Прем’єр-міністром Естонської Республіки Юрі Ратасом.