Посольство України в Естонській Республіці

, Київ 03:23

Зустріч Посла України з Прем’єр-міністром Естонії

09 серпня, 09:13

7 серпня Посол України в Естонії Віктор Крижанівський, який завершує свою дипломатичну місію у цій державі, мав зустріч з Прем’єр-міністром Естонської Республіки Юрі Ратасом.

Прем’єр-міністр Естонії Ю.Ратас висловив вдячність Послу за його вагомий внесок у зміцнення українсько-естонських відносин, які характеризуються високим рівнем довіри та взаємної підтримки. Він також наголосив, що Естонія прагне до поглиблення двостороннього співробітництва з Україною в усіх сферах спільних інтересів.

Зі свого боку Посол України В.Крижанівський подякував Прем’єр-міністру Естонії Ю.Ратасу за міцну підтримку та важливу допомогу Естонії у протистоянні України російській агресії, а також активне сприяння у проведенні важливих внутрішніх реформ у нашій державі та реалізації курсу на європейську інтеграцію.

Останні новини

Тимчасовий повірений у справах України в Естонії відвідав Сілламяе та Нарву | 08 грудня, 16:32

Під час поїздки, яка відбулася 6 грудня, Тимчасовий повірений у справах України в Естонії В.Яковенко зустрівся з Віце-мером м.Сілламяе пані Е.Паасмяе. 

У Посольстві України в Естонії вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років | 26 листопада, 20:06

Відбулася акція "Запали свічку", у якій взяли участь співробітники дипломатичної місії та представники української громади в Естонії.

Фотовиставка у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору в Україні 1932-1933 років | 24 листопада, 16:12

23 листопада у Музеї окупації Естонії у м.Таллінн відбулася церемонія відкриття фотовиставки, присвяченої 85-ій річниці Голодомору в Україні 1932-1933 років.

Фотовиставка у Посольстві України в Естонії | 22 листопада, 12:47

21 листопада у Посольстві України в Естонії відбулася церемонія відкриття фотовиставки, присвяченої 4-ій річниці Революції Гідності та вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Зустріч у Рійгікогу Естонії | 20 листопада, 12:11

Аташе з питань оборони Посольства України в Естонії Олександр Коберський зустрівся з членами Комітету з державної оборони Рійгікогу Естонії.