Посольство України в Естонській Республіці

, Київ 20:42

Зустріч Посла України з Прем’єр-міністром Естонії

09 серпня, 09:13

7 серпня Посол України в Естонії Віктор Крижанівський, який завершує свою дипломатичну місію у цій державі, мав зустріч з Прем’єр-міністром Естонської Республіки Юрі Ратасом.

Прем’єр-міністр Естонії Ю.Ратас висловив вдячність Послу за його вагомий внесок у зміцнення українсько-естонських відносин, які характеризуються високим рівнем довіри та взаємної підтримки. Він також наголосив, що Естонія прагне до поглиблення двостороннього співробітництва з Україною в усіх сферах спільних інтересів.

Зі свого боку Посол України В.Крижанівський подякував Прем’єр-міністру Естонії Ю.Ратасу за міцну підтримку та важливу допомогу Естонії у протистоянні України російській агресії, а також активне сприяння у проведенні важливих внутрішніх реформ у нашій державі та реалізації курсу на європейську інтеграцію.

Останні новини

День Державного Прапора України | Сьогодні, 15:50

У Посольстві України в Естонській Республіці відбулася церемонія підняття Державного Прапора України. 

Зустріч у Посольстві України в Естонії з українською делегацією | 16 серпня, 12:55

10-16 серпня в Естонії перебуває делегація України у рамках реалізації українсько-естонського проекту «Підтримка громадянського суспільства у зміцненні національної стійкості та безпеки України».

До Естонії прибула чергова група українських військовослужбовців на реабілітацію | 09 серпня, 15:45

Українські військові отримали поранення під час бойових дій проти російсько-терористичних угруповань на Донбасі.

Посла України нагороджено орденом за заслуги перед Естонською державою | 09 серпня, 15:42

Посол України в Естонії Віктор Крижанівський отримав від Президента Естонії Керсті Кальюлайд державну нагороду – Орден «Хреста Землі Марії» І ступеню за заслуги перед Естонською державою.

До уваги туристичних агенцій | 04 серпня, 10:56

З 9 по 11 лютого 2018 року у м.Таллінн Естонською туристичною асоціацією буде проведено виставковий захід «Tourest 2018».