Посольство України в Естонській Республіці

, Київ 02:59

Зустріч Посла України з Прем’єр-міністром Естонії

09 серпня, 09:13

7 серпня Посол України в Естонії Віктор Крижанівський, який завершує свою дипломатичну місію у цій державі, мав зустріч з Прем’єр-міністром Естонської Республіки Юрі Ратасом.

Прем’єр-міністр Естонії Ю.Ратас висловив вдячність Послу за його вагомий внесок у зміцнення українсько-естонських відносин, які характеризуються високим рівнем довіри та взаємної підтримки. Він також наголосив, що Естонія прагне до поглиблення двостороннього співробітництва з Україною в усіх сферах спільних інтересів.

Зі свого боку Посол України В.Крижанівський подякував Прем’єр-міністру Естонії Ю.Ратасу за міцну підтримку та важливу допомогу Естонії у протистоянні України російській агресії, а також активне сприяння у проведенні важливих внутрішніх реформ у нашій державі та реалізації курсу на європейську інтеграцію.

Останні новини

Шановні відвідувачі! | 10 жовтня, 10:51

У зв’язку з державним святом – Днем захисника України, прийом відвідувачів 16 жовтня 2017 року НЕ ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ

Зустріч Першого Віце-прем’єр-міністра України Степана Кубіва з Прем’єр-міністром Естонії Юрі Ратасом | 09 жовтня, 15:23

6 жовтня у м.Таллінн відбулася зустріч Першого Віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва з Прем’єр-міністром Естонії Юрі Ратасом. 

Нагороди Європейського Союзу молодим вченим України | 29 вересня, 14:07

У столиці Естонії - місті Таллінн з 22 по 27 вересня 2017 року пройшов 29-й Конкурс молодих вчених Європейського Союзу (EUCYS-2017) – найпрестижніше змагання переможців національних конкурсів з 38 країн світу. 

День України у Таллінні | 29 вересня, 13:53

26 вересня 2017 року у Талліннському технічному коледжі відбувся День України.

Зустріч у Посольстві України з делегацією України | 29 вересня, 13:49

З 23 вересня до 3 жовтня відбувається навчальний візит до Естонії представників органів державної влади, місцевого самоврядування та громадських рад Донецької та Луганської областей (з підконтрольних Україні територій).