Посольство України в Естонській Республіці

, Київ 14:23

Зустріч у Посольстві України з делегацією України

29 вересня, 13:49

З 23 вересня до 3 жовтня відбувається навчальний візит до Естонії представників органів державної влади, місцевого самоврядування та громадських рад Донецької та Луганської областей (з підконтрольних Україні територій).

Тема візиту - «Сталий розвиток громадського суспільства через розбудову інституту Громадських Рад та взаємодію з органами місцевого самоврядування. Досвід Естонії.»
Візит організовано у рамках Програми «Відновлення та розбудова миру» компоненту «Місцеве самоврядування та реформа децентралізації», який реалізується ПРООН.

Організатором від України є громадська організація «Інститут політичних технологій» зі Львова.
У рамках візиту заплановані зустрічі української делегації з представниками естонських громадських організацій, Національним фондом громадянського суспільства, заступником міського голови м.Тарту, місцевою владою м.Раквере тощо.

25 вересня українська делегація завітала до Посольства України в Естонії, де відбулося взаємозацікавлене спілкування щодо сфер співпраці між Україною та Естонії у питаннях децентралізації влади та розбудови громадянського суспільства. 

Останні новини

Шановні відвідувачі! | 10 жовтня, 10:51

У зв’язку з державним святом – Днем захисника України, прийом відвідувачів 16 жовтня 2017 року НЕ ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ

Зустріч Першого Віце-прем’єр-міністра України Степана Кубіва з Прем’єр-міністром Естонії Юрі Ратасом | 09 жовтня, 15:23

6 жовтня у м.Таллінн відбулася зустріч Першого Віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва з Прем’єр-міністром Естонії Юрі Ратасом. 

Нагороди Європейського Союзу молодим вченим України | 29 вересня, 14:07

У столиці Естонії - місті Таллінн з 22 по 27 вересня 2017 року пройшов 29-й Конкурс молодих вчених Європейського Союзу (EUCYS-2017) – найпрестижніше змагання переможців національних конкурсів з 38 країн світу. 

День України у Таллінні | 29 вересня, 13:53

26 вересня 2017 року у Талліннському технічному коледжі відбувся День України.