Посольство України в Естонській Республіці

, Київ 11:08

Зустріч у Посольстві України з делегацією України

29 вересня, 13:49

З 23 вересня до 3 жовтня відбувається навчальний візит до Естонії представників органів державної влади, місцевого самоврядування та громадських рад Донецької та Луганської областей (з підконтрольних Україні територій).

Тема візиту - «Сталий розвиток громадського суспільства через розбудову інституту Громадських Рад та взаємодію з органами місцевого самоврядування. Досвід Естонії.»
Візит організовано у рамках Програми «Відновлення та розбудова миру» компоненту «Місцеве самоврядування та реформа децентралізації», який реалізується ПРООН.

Організатором від України є громадська організація «Інститут політичних технологій» зі Львова.
У рамках візиту заплановані зустрічі української делегації з представниками естонських громадських організацій, Національним фондом громадянського суспільства, заступником міського голови м.Тарту, місцевою владою м.Раквере тощо.

25 вересня українська делегація завітала до Посольства України в Естонії, де відбулося взаємозацікавлене спілкування щодо сфер співпраці між Україною та Естонії у питаннях децентралізації влади та розбудови громадянського суспільства. 

Останні новини

Тимчасовий повірений у справах України в Естонії відвідав Сілламяе та Нарву | 08 грудня, 16:32

Під час поїздки, яка відбулася 6 грудня, Тимчасовий повірений у справах України в Естонії В.Яковенко зустрівся з Віце-мером м.Сілламяе пані Е.Паасмяе. 

У Посольстві України в Естонії вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років | 26 листопада, 20:06

Відбулася акція "Запали свічку", у якій взяли участь співробітники дипломатичної місії та представники української громади в Естонії.

Фотовиставка у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору в Україні 1932-1933 років | 24 листопада, 16:12

23 листопада у Музеї окупації Естонії у м.Таллінн відбулася церемонія відкриття фотовиставки, присвяченої 85-ій річниці Голодомору в Україні 1932-1933 років.

Фотовиставка у Посольстві України в Естонії | 22 листопада, 12:47

21 листопада у Посольстві України в Естонії відбулася церемонія відкриття фотовиставки, присвяченої 4-ій річниці Революції Гідності та вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Зустріч у Рійгікогу Естонії | 20 листопада, 12:11

Аташе з питань оборони Посольства України в Естонії Олександр Коберський зустрівся з членами Комітету з державної оборони Рійгікогу Естонії.