Посольство України в Естонській Республіці

, Київ 11:10

Нагороди Європейського Союзу молодим вченим України

29 вересня, 14:07

У столиці Естонії - місті Таллінн з 22 по 27 вересня 2017 року пройшов 29-й Конкурс молодих вчених Європейського Союзу (EUCYS-2017) – найпрестижніше змагання переможців національних конкурсів з 38 країн світу. 

Загалом 146 учасників привезли до Таллінну 89 наукових теоретичних та прикладних робіт, які охоплюють більшість природничих і технічних наук. Україну представляли переможці цьогорічного Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів–членів Малої академії наук України: випускниця Технічного ліцею Національного політехнічного університету України «КПІ» Яна Жабура (тема роботи «Вдосконалення технічних можливостей дельта-робота») та учень 11 класу Чернівецького ліцею №1 математичного та економічного профілів Чернівецької міської ради Микола Веремчук (робота - «Дослідження розподілу густини в газах за допомогою шлірен-фотографії»).

За результатами презентацій та відповідей на запитання авторитетного міжнародного журі, наших молодих вчених було відзначено: Я.Жабуру – Другим призом EUCYS-2017 і Почесною нагородою – участю у Стокгольмському міжнародному молодіжному семінарі та урочистій церемонії нагородження  лауреатів Нобелівської премії-2017; М.Веремчука – Спеціальним призом від  форуму Європейських міжурядових дослідницьких організацій (EIROforum). Роботи представників МАН викликали великий інтерес учнівської молоді Естонії та учасників і гостей конкурсу. 

Привітати команду України на європейському конкурсі прийшли Тимчасовий повірений у справах України в Естонській Республіці Василь Яковенко і Голова Конгресу українців Естонії Віра Коник.  

Успішна участь представників МАН у конкурсі EUCYS-2017 і висока оцінка їх наукових розробок слугуватимуть зростанню поваги до нашої держави і піднесенню авторитету Україні у світовому науковому співтоваристві.

Останні новини

Тимчасовий повірений у справах України в Естонії відвідав Сілламяе та Нарву | 08 грудня, 16:32

Під час поїздки, яка відбулася 6 грудня, Тимчасовий повірений у справах України в Естонії В.Яковенко зустрівся з Віце-мером м.Сілламяе пані Е.Паасмяе. 

У Посольстві України в Естонії вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років | 26 листопада, 20:06

Відбулася акція "Запали свічку", у якій взяли участь співробітники дипломатичної місії та представники української громади в Естонії.

Фотовиставка у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору в Україні 1932-1933 років | 24 листопада, 16:12

23 листопада у Музеї окупації Естонії у м.Таллінн відбулася церемонія відкриття фотовиставки, присвяченої 85-ій річниці Голодомору в Україні 1932-1933 років.

Фотовиставка у Посольстві України в Естонії | 22 листопада, 12:47

21 листопада у Посольстві України в Естонії відбулася церемонія відкриття фотовиставки, присвяченої 4-ій річниці Революції Гідності та вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Зустріч у Рійгікогу Естонії | 20 листопада, 12:11

Аташе з питань оборони Посольства України в Естонії Олександр Коберський зустрівся з членами Комітету з державної оборони Рійгікогу Естонії.