Посольство України в Естонській Республіці

, Київ 14:24

Нагороди Європейського Союзу молодим вченим України

29 вересня, 14:07

У столиці Естонії - місті Таллінн з 22 по 27 вересня 2017 року пройшов 29-й Конкурс молодих вчених Європейського Союзу (EUCYS-2017) – найпрестижніше змагання переможців національних конкурсів з 38 країн світу. 

Загалом 146 учасників привезли до Таллінну 89 наукових теоретичних та прикладних робіт, які охоплюють більшість природничих і технічних наук. Україну представляли переможці цьогорічного Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів–членів Малої академії наук України: випускниця Технічного ліцею Національного політехнічного університету України «КПІ» Яна Жабура (тема роботи «Вдосконалення технічних можливостей дельта-робота») та учень 11 класу Чернівецького ліцею №1 математичного та економічного профілів Чернівецької міської ради Микола Веремчук (робота - «Дослідження розподілу густини в газах за допомогою шлірен-фотографії»).

За результатами презентацій та відповідей на запитання авторитетного міжнародного журі, наших молодих вчених було відзначено: Я.Жабуру – Другим призом EUCYS-2017 і Почесною нагородою – участю у Стокгольмському міжнародному молодіжному семінарі та урочистій церемонії нагородження  лауреатів Нобелівської премії-2017; М.Веремчука – Спеціальним призом від  форуму Європейських міжурядових дослідницьких організацій (EIROforum). Роботи представників МАН викликали великий інтерес учнівської молоді Естонії та учасників і гостей конкурсу. 

Привітати команду України на європейському конкурсі прийшли Тимчасовий повірений у справах України в Естонській Республіці Василь Яковенко і Голова Конгресу українців Естонії Віра Коник.  

Успішна участь представників МАН у конкурсі EUCYS-2017 і висока оцінка їх наукових розробок слугуватимуть зростанню поваги до нашої держави і піднесенню авторитету Україні у світовому науковому співтоваристві.

Останні новини

Шановні відвідувачі! | 10 жовтня, 10:51

У зв’язку з державним святом – Днем захисника України, прийом відвідувачів 16 жовтня 2017 року НЕ ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ

Зустріч Першого Віце-прем’єр-міністра України Степана Кубіва з Прем’єр-міністром Естонії Юрі Ратасом | 09 жовтня, 15:23

6 жовтня у м.Таллінн відбулася зустріч Першого Віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва з Прем’єр-міністром Естонії Юрі Ратасом. 

День України у Таллінні | 29 вересня, 13:53

26 вересня 2017 року у Талліннському технічному коледжі відбувся День України.

Зустріч у Посольстві України з делегацією України | 29 вересня, 13:49

З 23 вересня до 3 жовтня відбувається навчальний візит до Естонії представників органів державної влади, місцевого самоврядування та громадських рад Донецької та Луганської областей (з підконтрольних Україні територій).