Посольство України в Естонській Республіці

, Київ 22:33

Зустріч Першого Віце-прем’єр-міністра України Степана Кубіва з Прем’єр-міністром Естонії Юрі Ратасом

09 жовтня 2017, 15:23

6 жовтня у м.Таллінн відбулася зустріч Першого Віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва з Прем’єр-міністром Естонії Юрі Ратасом. 

С.Кубів подякував Ю.Ратасу та Естонському народові за незмінну міцну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.

У ході зустрічі сторони обговорили можливості двосторонньої співпраці у сфері цифрової економіки та дигітального суспільства з метою забезпечення стрімкого розвитку усіх сфер та галузей.

Естонія досягла надзвичайних успіхів у цифровій сфері і готова передавати свій досвід Україні. Ю.Ратас висловив переконання, що уже найближчим часом Україна та ЄС мають прийняти цілком конкретні рішення щодо спільного цифрового майбутнього.

С.Кубів відзначив зацікавленість у посиленні співпраці з Естонією у питанні подальшої економічної інтеграції України з ЄС, у тому числі шляхом використання можливостей Зони вільної торгівлі з 01.09.2017 р., а також відкриття ринків для експорту.

Український високопосадовець подякував за важливу гуманітарну і технічну допомогу Україні з боку Естонії, а також лікування та реабілітацію поранених українських військовослужбовців за кошти естонської сторони.

Як наголосив Прем’єр-міністр Естонії Ю.Ратас, його країна готова також поділитися своїм досвідом у реформуванні сфери електронного врядування. Відзначено обопільну зацікавленість до активізації двостороннього співробітництва у секторах сільського господарства, освіти та безпеки.

Також підтверджено взаємний інтерес до підготовки та впровадження спільних інвестиційних проектів в Україні та Естонії.

Останні новини

Якщо Україна працюватиме над виконанням РНП та впровадженням стандартів НАТО, для неї буде вікно можливостей | 09 березня, 14:01

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час робочого візиту до Естонської Республіки зустрілася з Міністром оборони Естонії Юрі Луйком.

Серед країн Східного партнерства для Естонії Україна – в пріоритеті | 09 березня, 13:57

"Східне партнерство для Естонії – це не просто проект. Ми розвиваємо тісні двосторонні відносини з кожною із країн-учасниць, серед яких Україна – в пріоритеті", - заявив Міністр закордонних справ Естонської Республіки Свен Міксер під час зустрічі Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе, яка перебуває в Естонії з робочим візитом.

Країни Східного Партнерства прагнуть отримати доступ до усіх «чотирьох свобод ЄС» | 09 березня, 13:52

Існує необхідність впровадження більш просунутих моделей співпраці для асоційованих з ЄС партнерів. Про це заявила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час свого виступу на відкритті П’ятої щорічної конференції Східного Партнерства у Таллінні (Естонія) 2 березня.

Пам'ятаємо про Майдан | 22 лютого, 16:17

21 лютого у Талліннському будинку вчителя Українське земляцтво Естонії, за участі Посольства України в Естонії, провело «круглий стіл» під назвою «Згадуючи Майдан…», присвячений 4-й річниці Революції Гідності. 

Представник Посольства України в Естонії відвідав Балтійський коледж оборони | 13 лютого, 16:08

9 лютого перший секретар Посольства України в Естонії Андрій Діденко відвідав Балтійський коледж оборони у м.Тарту, де зустрівся з військовослужбовцями України, які проходять навчальний курс у цьому коледжі.