Посольство України в Естонській Республіці

, Київ 14:25

Зустріч Першого Віце-прем’єр-міністра України Степана Кубіва з Прем’єр-міністром Естонії Юрі Ратасом

09 жовтня, 15:23

6 жовтня у м.Таллінн відбулася зустріч Першого Віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва з Прем’єр-міністром Естонії Юрі Ратасом. 

С.Кубів подякував Ю.Ратасу та Естонському народові за незмінну міцну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.

У ході зустрічі сторони обговорили можливості двосторонньої співпраці у сфері цифрової економіки та дигітального суспільства з метою забезпечення стрімкого розвитку усіх сфер та галузей.

Естонія досягла надзвичайних успіхів у цифровій сфері і готова передавати свій досвід Україні. Ю.Ратас висловив переконання, що уже найближчим часом Україна та ЄС мають прийняти цілком конкретні рішення щодо спільного цифрового майбутнього.

С.Кубів відзначив зацікавленість у посиленні співпраці з Естонією у питанні подальшої економічної інтеграції України з ЄС, у тому числі шляхом використання можливостей Зони вільної торгівлі з 01.09.2017 р., а також відкриття ринків для експорту.

Український високопосадовець подякував за важливу гуманітарну і технічну допомогу Україні з боку Естонії, а також лікування та реабілітацію поранених українських військовослужбовців за кошти естонської сторони.

Як наголосив Прем’єр-міністр Естонії Ю.Ратас, його країна готова також поділитися своїм досвідом у реформуванні сфери електронного врядування. Відзначено обопільну зацікавленість до активізації двостороннього співробітництва у секторах сільського господарства, освіти та безпеки.

Також підтверджено взаємний інтерес до підготовки та впровадження спільних інвестиційних проектів в Україні та Естонії.

Останні новини

Шановні відвідувачі! | 10 жовтня, 10:51

У зв’язку з державним святом – Днем захисника України, прийом відвідувачів 16 жовтня 2017 року НЕ ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ

Нагороди Європейського Союзу молодим вченим України | 29 вересня, 14:07

У столиці Естонії - місті Таллінн з 22 по 27 вересня 2017 року пройшов 29-й Конкурс молодих вчених Європейського Союзу (EUCYS-2017) – найпрестижніше змагання переможців національних конкурсів з 38 країн світу. 

День України у Таллінні | 29 вересня, 13:53

26 вересня 2017 року у Талліннському технічному коледжі відбувся День України.

Зустріч у Посольстві України з делегацією України | 29 вересня, 13:49

З 23 вересня до 3 жовтня відбувається навчальний візит до Естонії представників органів державної влади, місцевого самоврядування та громадських рад Донецької та Луганської областей (з підконтрольних Україні територій).