Посольство України в Естонській Республіці

, Київ 11:08

Зустріч Першого Віце-прем’єр-міністра України Степана Кубіва з Прем’єр-міністром Естонії Юрі Ратасом

09 жовтня, 15:23

6 жовтня у м.Таллінн відбулася зустріч Першого Віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва з Прем’єр-міністром Естонії Юрі Ратасом. 

С.Кубів подякував Ю.Ратасу та Естонському народові за незмінну міцну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.

У ході зустрічі сторони обговорили можливості двосторонньої співпраці у сфері цифрової економіки та дигітального суспільства з метою забезпечення стрімкого розвитку усіх сфер та галузей.

Естонія досягла надзвичайних успіхів у цифровій сфері і готова передавати свій досвід Україні. Ю.Ратас висловив переконання, що уже найближчим часом Україна та ЄС мають прийняти цілком конкретні рішення щодо спільного цифрового майбутнього.

С.Кубів відзначив зацікавленість у посиленні співпраці з Естонією у питанні подальшої економічної інтеграції України з ЄС, у тому числі шляхом використання можливостей Зони вільної торгівлі з 01.09.2017 р., а також відкриття ринків для експорту.

Український високопосадовець подякував за важливу гуманітарну і технічну допомогу Україні з боку Естонії, а також лікування та реабілітацію поранених українських військовослужбовців за кошти естонської сторони.

Як наголосив Прем’єр-міністр Естонії Ю.Ратас, його країна готова також поділитися своїм досвідом у реформуванні сфери електронного врядування. Відзначено обопільну зацікавленість до активізації двостороннього співробітництва у секторах сільського господарства, освіти та безпеки.

Також підтверджено взаємний інтерес до підготовки та впровадження спільних інвестиційних проектів в Україні та Естонії.

Останні новини

Тимчасовий повірений у справах України в Естонії відвідав Сілламяе та Нарву | 08 грудня, 16:32

Під час поїздки, яка відбулася 6 грудня, Тимчасовий повірений у справах України в Естонії В.Яковенко зустрівся з Віце-мером м.Сілламяе пані Е.Паасмяе. 

У Посольстві України в Естонії вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років | 26 листопада, 20:06

Відбулася акція "Запали свічку", у якій взяли участь співробітники дипломатичної місії та представники української громади в Естонії.

Фотовиставка у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору в Україні 1932-1933 років | 24 листопада, 16:12

23 листопада у Музеї окупації Естонії у м.Таллінн відбулася церемонія відкриття фотовиставки, присвяченої 85-ій річниці Голодомору в Україні 1932-1933 років.

Фотовиставка у Посольстві України в Естонії | 22 листопада, 12:47

21 листопада у Посольстві України в Естонії відбулася церемонія відкриття фотовиставки, присвяченої 4-ій річниці Революції Гідності та вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Зустріч у Рійгікогу Естонії | 20 листопада, 12:11

Аташе з питань оборони Посольства України в Естонії Олександр Коберський зустрівся з членами Комітету з державної оборони Рійгікогу Естонії.