Посольство України в Естонській Республіці

, Київ 11:22

Відбулася зустріч народного депутата України Г.Гопко з Міністром закордонних справ Естонії С.Міксером

28 жовтня, 11:44

26 жовтня у м.Таллінн Голова Комітету у закордонних справах Верховної Ради України Ганна Гопко обговорила підготовку до саміту Східного партнерства з Міністром закордонних справ Естонії Свеном Міксером. 

Народний депутат України Г.Гопко під час перебування у Таллінні взяла участь у Конференції Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, яка проходила у рамках головування Естонії в ЄС. Конференція спрямована на зміцнення організацій громадянського суспільства в країнах Східного партнерства.
Під час зустрічі Глава МЗС Естонії С.Міксер зазначив, що Естонія підтримує зусилля України щодо здійснення реформ, викладених в Угоді про асоціацію між ЄС і Україною, і закликав Україну продовжити цей процес. «Нещодавній прогрес, як у реформі охорони здоров’я, так і пенсійної реформи, а також рішення про створення антикорупційного суду, свідчать, що Україна як і раніше прихильна до реформ», - сказав естонський Міністр.
Він наголосив, що Естонія та ЄС підтримують суверенітет і територіальну цілісність України. Міністр визначив Україну пріоритетною у розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги Естонії із зарубіжними країнами, а також підкреслив важливість підтримки міжнародного співтовариства у врегулюванні конфлікту на сході України.
Під час зустрічі було порушено питання підготовки до майбутнього саміту Східного партнерства в Брюсселі у листопаді цього року.
«Одним з пріоритетів головування Естонії в ЄС є Східне партнерство, і наступний черговий саміт дасть нам можливість затвердити Східне партнерство у центрі політики ЄС, у тому числі стосовно розвитку громадянського суспільства та економічного розвитку», - підкреслив Міністр закордонних справ Естонії.

Останні новини

Тимчасовий повірений у справах України в Естонії відвідав Сілламяе та Нарву | 08 грудня, 16:32

Під час поїздки, яка відбулася 6 грудня, Тимчасовий повірений у справах України в Естонії В.Яковенко зустрівся з Віце-мером м.Сілламяе пані Е.Паасмяе. 

У Посольстві України в Естонії вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років | 26 листопада, 20:06

Відбулася акція "Запали свічку", у якій взяли участь співробітники дипломатичної місії та представники української громади в Естонії.

Фотовиставка у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору в Україні 1932-1933 років | 24 листопада, 16:12

23 листопада у Музеї окупації Естонії у м.Таллінн відбулася церемонія відкриття фотовиставки, присвяченої 85-ій річниці Голодомору в Україні 1932-1933 років.

Фотовиставка у Посольстві України в Естонії | 22 листопада, 12:47

21 листопада у Посольстві України в Естонії відбулася церемонія відкриття фотовиставки, присвяченої 4-ій річниці Революції Гідності та вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Зустріч у Рійгікогу Естонії | 20 листопада, 12:11

Аташе з питань оборони Посольства України в Естонії Олександр Коберський зустрівся з членами Комітету з державної оборони Рійгікогу Естонії.