Посольство України в Естонській Республіці

, Київ 22:42

Відбулася зустріч народного депутата України Г.Гопко з Міністром закордонних справ Естонії С.Міксером

28 жовтня 2017, 11:44

26 жовтня у м.Таллінн Голова Комітету у закордонних справах Верховної Ради України Ганна Гопко обговорила підготовку до саміту Східного партнерства з Міністром закордонних справ Естонії Свеном Міксером. 

Народний депутат України Г.Гопко під час перебування у Таллінні взяла участь у Конференції Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, яка проходила у рамках головування Естонії в ЄС. Конференція спрямована на зміцнення організацій громадянського суспільства в країнах Східного партнерства.
Під час зустрічі Глава МЗС Естонії С.Міксер зазначив, що Естонія підтримує зусилля України щодо здійснення реформ, викладених в Угоді про асоціацію між ЄС і Україною, і закликав Україну продовжити цей процес. «Нещодавній прогрес, як у реформі охорони здоров’я, так і пенсійної реформи, а також рішення про створення антикорупційного суду, свідчать, що Україна як і раніше прихильна до реформ», - сказав естонський Міністр.
Він наголосив, що Естонія та ЄС підтримують суверенітет і територіальну цілісність України. Міністр визначив Україну пріоритетною у розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги Естонії із зарубіжними країнами, а також підкреслив важливість підтримки міжнародного співтовариства у врегулюванні конфлікту на сході України.
Під час зустрічі було порушено питання підготовки до майбутнього саміту Східного партнерства в Брюсселі у листопаді цього року.
«Одним з пріоритетів головування Естонії в ЄС є Східне партнерство, і наступний черговий саміт дасть нам можливість затвердити Східне партнерство у центрі політики ЄС, у тому числі стосовно розвитку громадянського суспільства та економічного розвитку», - підкреслив Міністр закордонних справ Естонії.

Останні новини

Якщо Україна працюватиме над виконанням РНП та впровадженням стандартів НАТО, для неї буде вікно можливостей | 09 березня, 14:01

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час робочого візиту до Естонської Республіки зустрілася з Міністром оборони Естонії Юрі Луйком.

Серед країн Східного партнерства для Естонії Україна – в пріоритеті | 09 березня, 13:57

"Східне партнерство для Естонії – це не просто проект. Ми розвиваємо тісні двосторонні відносини з кожною із країн-учасниць, серед яких Україна – в пріоритеті", - заявив Міністр закордонних справ Естонської Республіки Свен Міксер під час зустрічі Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе, яка перебуває в Естонії з робочим візитом.

Країни Східного Партнерства прагнуть отримати доступ до усіх «чотирьох свобод ЄС» | 09 березня, 13:52

Існує необхідність впровадження більш просунутих моделей співпраці для асоційованих з ЄС партнерів. Про це заявила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час свого виступу на відкритті П’ятої щорічної конференції Східного Партнерства у Таллінні (Естонія) 2 березня.

Пам'ятаємо про Майдан | 22 лютого, 16:17

21 лютого у Талліннському будинку вчителя Українське земляцтво Естонії, за участі Посольства України в Естонії, провело «круглий стіл» під назвою «Згадуючи Майдан…», присвячений 4-й річниці Революції Гідності. 

Представник Посольства України в Естонії відвідав Балтійський коледж оборони | 13 лютого, 16:08

9 лютого перший секретар Посольства України в Естонії Андрій Діденко відвідав Балтійський коледж оборони у м.Тарту, де зустрівся з військовослужбовцями України, які проходять навчальний курс у цьому коледжі.