Посольство України в Естонській Республіці

, Київ 22:24

Народний депутат України Г.Гопко зустрілася з депутатом Рійгікогу Естонії К.Пентус-Розіманнус

28 жовтня 2017, 11:47

Зустріч Голови Комітету у закордонних справах Верховної Ради України Ганни Гопко із Заступником Голови Комітету у закордонних справах Рійгікогу (Парламенту) Естонії Кейт Пентус-Розіманнус відбулася у Таллінні 26 жовтня. 

К.Пентус-Розіманнус наголосила, що Парламент Естонії незмінно виступає на підтримку суверенітету і територіальної цілісності України у межах її міжнародно визнаних кордонів та рішуче засуджує агресію Росії проти України. Керівництво Рійгікогу переконане, що запроваджені проти Росії санкції мають залишатися у дії до повного виконання Мінських домовленостей та відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

«Рійгікогу Естонія вітає прогрес, досягнутий Україною у проведенні необхідних державних реформ та важливі кроки, вжиті з метою реформування пенсійної, медичної та освітньої систем, а також формування нових антикорупційних органів», - підкреслила К.Пентус-Розіманнус.

Під час зустрічі були також обговорені питання щодо розширення зв’язків між парламентами України та Естонії та активізації контактів між профільними парламентськими комітетами у закордонних справах Верховної Ради України та Рійгікогу Естонії. 

Останні новини

Якщо Україна працюватиме над виконанням РНП та впровадженням стандартів НАТО, для неї буде вікно можливостей | 09 березня, 14:01

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час робочого візиту до Естонської Республіки зустрілася з Міністром оборони Естонії Юрі Луйком.

Серед країн Східного партнерства для Естонії Україна – в пріоритеті | 09 березня, 13:57

"Східне партнерство для Естонії – це не просто проект. Ми розвиваємо тісні двосторонні відносини з кожною із країн-учасниць, серед яких Україна – в пріоритеті", - заявив Міністр закордонних справ Естонської Республіки Свен Міксер під час зустрічі Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе, яка перебуває в Естонії з робочим візитом.

Країни Східного Партнерства прагнуть отримати доступ до усіх «чотирьох свобод ЄС» | 09 березня, 13:52

Існує необхідність впровадження більш просунутих моделей співпраці для асоційованих з ЄС партнерів. Про це заявила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час свого виступу на відкритті П’ятої щорічної конференції Східного Партнерства у Таллінні (Естонія) 2 березня.

Пам'ятаємо про Майдан | 22 лютого, 16:17

21 лютого у Талліннському будинку вчителя Українське земляцтво Естонії, за участі Посольства України в Естонії, провело «круглий стіл» під назвою «Згадуючи Майдан…», присвячений 4-й річниці Революції Гідності. 

Представник Посольства України в Естонії відвідав Балтійський коледж оборони | 13 лютого, 16:08

9 лютого перший секретар Посольства України в Естонії Андрій Діденко відвідав Балтійський коледж оборони у м.Тарту, де зустрівся з військовослужбовцями України, які проходять навчальний курс у цьому коледжі.