Посольство України в Естонській Республіці

, Київ 11:21

Народний депутат України Г.Гопко зустрілася з депутатом Рійгікогу Естонії К.Пентус-Розіманнус

28 жовтня, 11:47

Зустріч Голови Комітету у закордонних справах Верховної Ради України Ганни Гопко із Заступником Голови Комітету у закордонних справах Рійгікогу (Парламенту) Естонії Кейт Пентус-Розіманнус відбулася у Таллінні 26 жовтня. 

К.Пентус-Розіманнус наголосила, що Парламент Естонії незмінно виступає на підтримку суверенітету і територіальної цілісності України у межах її міжнародно визнаних кордонів та рішуче засуджує агресію Росії проти України. Керівництво Рійгікогу переконане, що запроваджені проти Росії санкції мають залишатися у дії до повного виконання Мінських домовленостей та відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

«Рійгікогу Естонія вітає прогрес, досягнутий Україною у проведенні необхідних державних реформ та важливі кроки, вжиті з метою реформування пенсійної, медичної та освітньої систем, а також формування нових антикорупційних органів», - підкреслила К.Пентус-Розіманнус.

Під час зустрічі були також обговорені питання щодо розширення зв’язків між парламентами України та Естонії та активізації контактів між профільними парламентськими комітетами у закордонних справах Верховної Ради України та Рійгікогу Естонії. 

Останні новини

Тимчасовий повірений у справах України в Естонії відвідав Сілламяе та Нарву | 08 грудня, 16:32

Під час поїздки, яка відбулася 6 грудня, Тимчасовий повірений у справах України в Естонії В.Яковенко зустрівся з Віце-мером м.Сілламяе пані Е.Паасмяе. 

У Посольстві України в Естонії вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років | 26 листопада, 20:06

Відбулася акція "Запали свічку", у якій взяли участь співробітники дипломатичної місії та представники української громади в Естонії.

Фотовиставка у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору в Україні 1932-1933 років | 24 листопада, 16:12

23 листопада у Музеї окупації Естонії у м.Таллінн відбулася церемонія відкриття фотовиставки, присвяченої 85-ій річниці Голодомору в Україні 1932-1933 років.

Фотовиставка у Посольстві України в Естонії | 22 листопада, 12:47

21 листопада у Посольстві України в Естонії відбулася церемонія відкриття фотовиставки, присвяченої 4-ій річниці Революції Гідності та вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Зустріч у Рійгікогу Естонії | 20 листопада, 12:11

Аташе з питань оборони Посольства України в Естонії Олександр Коберський зустрівся з членами Комітету з державної оборони Рійгікогу Естонії.