Посольство України в Естонській Республіці

, Київ 11:22

У Посольстві України в Естонії вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років

26 листопада, 20:06

Відбулася акція "Запали свічку", у якій взяли участь співробітники дипломатичної місії та представники української громади в Естонії.

Радник Посольства Віталій Попов розповів присутнім, що голод в Україні був ретельно спланований та керований комуністичним режимом, який прагнув ліквідувати українців як націю.
Учасники акції вшанували хвилиною мовчання загиблих під час геноциду українського народу.

The Embassy of Ukraine in Estonia commemorated the Holodomor victims of 1932-1933

The "Candle Flaming" event took place, attended by members of the diplomatic mission and representatives of the Ukrainian community in Estonia.

Counselor of the Embassy Vitalii Popov told the audience that the famine in Ukraine was thoroughly planned and controlled by the communist regime, which sought to eliminate the Ukrainians as a nation.

The participants of the event honored the moment of silence of the victims of the genocide of the Ukrainian people.

Останні новини

Тимчасовий повірений у справах України в Естонії відвідав Сілламяе та Нарву | 08 грудня, 16:32

Під час поїздки, яка відбулася 6 грудня, Тимчасовий повірений у справах України в Естонії В.Яковенко зустрівся з Віце-мером м.Сілламяе пані Е.Паасмяе. 

Фотовиставка у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору в Україні 1932-1933 років | 24 листопада, 16:12

23 листопада у Музеї окупації Естонії у м.Таллінн відбулася церемонія відкриття фотовиставки, присвяченої 85-ій річниці Голодомору в Україні 1932-1933 років.

Фотовиставка у Посольстві України в Естонії | 22 листопада, 12:47

21 листопада у Посольстві України в Естонії відбулася церемонія відкриття фотовиставки, присвяченої 4-ій річниці Революції Гідності та вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Зустріч у Рійгікогу Естонії | 20 листопада, 12:11

Аташе з питань оборони Посольства України в Естонії Олександр Коберський зустрівся з членами Комітету з державної оборони Рійгікогу Естонії. 

Після медичної реабілітації в Естонії українські воїни повернулися на Батьківщину | 07 листопада, 10:26

Чергова група українських військовослужбовців, поранених у боях з російсько-сепаратистськими угрупованнями на сході України, пройшла курс медичної реабілітації в Естонії та повернулася на Батьківщину.