Посольство України в Естонській Республіці

, Київ 18:37

Новорічне свято у Посольстві України в Естонії

15 січня, 12:24

З нагоди новорічних свят та Різдва Христового, 13 січня 2018 року у Посольстві України в Естонській Республіці відбулося новорічне свято «Святий Миколай» для дітей української діаспори Естонії.  

На святі була представлена експозиція «Миколай Фест» дитячих малюнків та листівок Святому Миколаю, яку організувало та провело Українське земляцтво «Водограй» м.Сілламяє. Кращі малюнки були відзначені грамотами та подарунками від земляцтва та Посольства України в Естонії.

Дитячі творчі колективи з міст Таллінн, Маарду, Нарва, Сілламяє, Тапа та Валга взяли участь у  святковому концерті, у ході якого лунали українські співи та колядки.   

Останні новини

Представник Посольства України в Естонії відвідав Балтійський коледж оборони | 13 лютого, 16:08

9 лютого перший секретар Посольства України в Естонії Андрій Діденко відвідав Балтійський коледж оборони у м.Тарту, де зустрівся з військовослужбовцями України, які проходять навчальний курс у цьому коледжі. 

Відбулася телефонна розмова Президента України з Прем’єр-міністром Естонії | 02 лютого, 10:12

Президент України Петро Порошенко провів 31 січня телефонну розмову з Прем’єр-міністром Естонської Республіки Юрі Ратасом.

Робочий візит Постійного представника Президента України в АР Крим до Таллінну | 24 січня, 13:56

22-23 січня відбувся робочий візит до Естонії Постійного представника Президента України в Автономній Республіці Крим Бориса Бабіна до Естонії.

Міжнародний семінар у Таллінні щодо Криму | 24 січня, 13:53

Постійний Представник Президента України в АР Крим Борис Бабін взяв участь у міжнародному семінарі «Деокупація Криму: коли та як», який відбувся 23 січня у м.Таллінн.

Урочисті заходи в Таллінні з нагоди Дня Соборності України | 22 січня, 13:04

З нагоди 100-річчя утворення УНР та подій Української Революції, у Талліннському будинку вчителя відбувся круглий стіл на тему «100 років новітньої української державності».