Посольство України в Естонській Республіці

, Київ 18:35

Урочисті заходи в Таллінні з нагоди Дня Соборності України

22 січня, 13:04

З нагоди 100-річчя утворення УНР та подій Української Революції, у Талліннському будинку вчителя відбувся круглий стіл на тему «100 років новітньої української державності». 

У ході заходу було висвітлено теми проголошення 22 січня 1918 року незалежності України IV Універсалом Української Центральної Ради, об’єднання 22 січня 1919 року УНР і ЗУНР, відновлення державної незалежності України 24 серпня 1991 року.

Крім того, учасники заходу відзначили роль та внесок українських активістів, зокрема В.Стуса  та В.Чорновола, у формуванні свідомості українців як громадян єдиної, незалежної, соборної та вільної України.

З нагоди Дня Соборності України, Конгрес українців Естонії, Українське земляцтво Естонії та Посольство України в Естонській Республіці взяли участь у флешмобі «Україна Єдина!» 

Останні новини

Представник Посольства України в Естонії відвідав Балтійський коледж оборони | 13 лютого, 16:08

9 лютого перший секретар Посольства України в Естонії Андрій Діденко відвідав Балтійський коледж оборони у м.Тарту, де зустрівся з військовослужбовцями України, які проходять навчальний курс у цьому коледжі. 

Відбулася телефонна розмова Президента України з Прем’єр-міністром Естонії | 02 лютого, 10:12

Президент України Петро Порошенко провів 31 січня телефонну розмову з Прем’єр-міністром Естонської Республіки Юрі Ратасом.

Робочий візит Постійного представника Президента України в АР Крим до Таллінну | 24 січня, 13:56

22-23 січня відбувся робочий візит до Естонії Постійного представника Президента України в Автономній Республіці Крим Бориса Бабіна до Естонії.

Міжнародний семінар у Таллінні щодо Криму | 24 січня, 13:53

Постійний Представник Президента України в АР Крим Борис Бабін взяв участь у міжнародному семінарі «Деокупація Криму: коли та як», який відбувся 23 січня у м.Таллінн.

Новорічне свято у Посольстві України в Естонії | 15 січня, 12:24

З нагоди новорічних свят та Різдва Христового, 13 січня 2018 року у Посольстві України в Естонській Республіці відбулося новорічне свято «Святий Миколай» для дітей української діаспори Естонії.