Посольство України в Естонській Республіці

, Київ 18:38

Міжнародний семінар у Таллінні щодо Криму

24 січня, 13:53

Постійний Представник Президента України в АР Крим Борис Бабін взяв участь у міжнародному семінарі «Деокупація Криму: коли та як», який відбувся 23 січня у м.Таллінн.

Зазначений захід був організований спільно Міжнародним центром безпеки та оборони та Посольством України в Республіці Естонія. 

На семінарі виступив Міністр закордонних справ Естонії Свен Міксер.

У заході взяли участь українські та естонські експерти, посадовці міністерств закордонних справ та оборони Естонії,  представники іноземного дипломатичного корпусу, аналітичних установ та ЗМІ.

Міністр Міксер акцентував увагу на європейській політиці невизнання неправомірної окупації Криму та на ситуації порушення Росією прав людини та прав кримськотатарського народу, як міжнародно визнаного корінного народу, в Криму.

Постійний Представник Президента України в Криму Бабін передав подяку Президента України Естонії як члену Групи друзів де-окупації Криму, чия позиція на підтримку України в умовах російської агресії залишається незмінно міцною та безкомпромісною.

Обговорювалися шляхи можливого використання досвіду Естонії у розбудові електронного врядування для захисту прав та законних інтересів кримчан на материковій Україні та водночас досвід Естонії у протидії коллаборантам та агентам російського впливу в умовах де-окупації.

Борис Бабін доповів про роль Представництва у протидії російській агресії у тимчасово окупованому Криму, про розробку плану невідкладних дій та про стратегічні напрями роботи в цій сфері. 

Останні новини

Представник Посольства України в Естонії відвідав Балтійський коледж оборони | 13 лютого, 16:08

9 лютого перший секретар Посольства України в Естонії Андрій Діденко відвідав Балтійський коледж оборони у м.Тарту, де зустрівся з військовослужбовцями України, які проходять навчальний курс у цьому коледжі. 

Відбулася телефонна розмова Президента України з Прем’єр-міністром Естонії | 02 лютого, 10:12

Президент України Петро Порошенко провів 31 січня телефонну розмову з Прем’єр-міністром Естонської Республіки Юрі Ратасом.

Робочий візит Постійного представника Президента України в АР Крим до Таллінну | 24 січня, 13:56

22-23 січня відбувся робочий візит до Естонії Постійного представника Президента України в Автономній Республіці Крим Бориса Бабіна до Естонії.

Урочисті заходи в Таллінні з нагоди Дня Соборності України | 22 січня, 13:04

З нагоди 100-річчя утворення УНР та подій Української Революції, у Талліннському будинку вчителя відбувся круглий стіл на тему «100 років новітньої української державності». 

Новорічне свято у Посольстві України в Естонії | 15 січня, 12:24

З нагоди новорічних свят та Різдва Христового, 13 січня 2018 року у Посольстві України в Естонській Республіці відбулося новорічне свято «Святий Миколай» для дітей української діаспори Естонії.