Посольство України в Естонській Республіці

, Київ 18:37

Робочий візит Постійного представника Президента України в АР Крим до Таллінну

24 січня, 13:56

22-23 січня відбувся робочий візит до Естонії Постійного представника Президента України в Автономній Республіці Крим Бориса Бабіна до Естонії.

Б.Бабін провів зустрічі із Заступником міністра закордонних справ Естонії Паулем Теесалу та депутатом Рійгікогу (Парламенту) Естонії, головою парламентської групи «Естонія-Україна» Йоганнесом Кертом.

Під час зустрічей було обговорено поточну ситуацію в Криму, ескалацію репресій з боку окупаційної влади, мілітаризацію півострову як загрозу європейській та глобальній безпеці, шляхи можливої взаємодії України та Естонії в умовах агресивних конфліктів, розв’язаних Росією.

Особливу увагу було привернуто до утисків окупаційною владою культурних, освітніх та мовних прав громадян України, що належать до естонської національної меншини, яка традиційно мешкає в Криму з ХІХ ст.

Останні новини

Представник Посольства України в Естонії відвідав Балтійський коледж оборони | 13 лютого, 16:08

9 лютого перший секретар Посольства України в Естонії Андрій Діденко відвідав Балтійський коледж оборони у м.Тарту, де зустрівся з військовослужбовцями України, які проходять навчальний курс у цьому коледжі. 

Відбулася телефонна розмова Президента України з Прем’єр-міністром Естонії | 02 лютого, 10:12

Президент України Петро Порошенко провів 31 січня телефонну розмову з Прем’єр-міністром Естонської Республіки Юрі Ратасом.

Міжнародний семінар у Таллінні щодо Криму | 24 січня, 13:53

Постійний Представник Президента України в АР Крим Борис Бабін взяв участь у міжнародному семінарі «Деокупація Криму: коли та як», який відбувся 23 січня у м.Таллінн.

Урочисті заходи в Таллінні з нагоди Дня Соборності України | 22 січня, 13:04

З нагоди 100-річчя утворення УНР та подій Української Революції, у Талліннському будинку вчителя відбувся круглий стіл на тему «100 років новітньої української державності». 

Новорічне свято у Посольстві України в Естонії | 15 січня, 12:24

З нагоди новорічних свят та Різдва Христового, 13 січня 2018 року у Посольстві України в Естонській Республіці відбулося новорічне свято «Святий Миколай» для дітей української діаспори Естонії.