Посольство України в Естонській Республіці

Київ 04:06

Посол України в Естонській Республіці Мар’яна Беца вручила копії Вірчих грамот

13 грудня 2018, 15:43

13 грудня ц.р. Надзвичайний і Повноважний Посол  України в Естонській Республіці Мар’яна Беца вручила копії Вірчих грамот Директору Департаменту державного протоколу Міністерства закордонних справ Естонії Лаурі Бамбусу.

Під час бесіди було відзначено позитивну динаміку двостороннього політичного діалогу та обговорено інструменти протидії російській агресії.

Посол України М.Беца висловила вдячність Естонії за незмінну міцну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

 

Останні новини

Делегація українських викладачів знайомиться із сучасною системою освіти в Естонії | 19 березня, 18:10

Делегація України у складі представників сфери освіти Луганської області перебуває в Естонії з метою ознайомлення із передовою практикою запровадження системи Глобальної Освіти в учбові програми та шкільні заходи.

Україна активно переймає передовий досвід Естонії у сфері інформаційних технологій | 15 березня, 21:01

Ця тема була у фокусі уваги під час зустрічі Посла України в Естонії Мар’яни Беци з делегацією українських журналістів, які перебувають в Естонії у рамках навчальної поїздки з метою ознайомлення з естонським досвідом у сфері цифрових технологій, е-врядування, е-суспільства, е-медицини та е-послуг тощо.

Вибори Президента України | 15 березня, 11:47

Шановні громадяни України!

Вибори Президента України | 13 березня, 11:58

Шановні громадяни України! З метою забезпечення реалізації свого виборчого права в Естонській Республіці та задля уникнення непорозумінь в день виборів просимо Вас ОБОВ’ЯЗКОВО перевірити чи включені Ви до списку виборців на закордонній виборчій дільниці при Посольстві України в Естонській Республіці (№ 900021). 

Відбулася зустріч Посла України М.Беци з радником Президента Естонії Л.Куусінгом | 11 березня, 21:45

В ході зустрічі Посол України передала естонській стороні листа родичів незаконно затриманих Росією українських моряків з проханням посилити тиск на РФ для їхнього звільнення.