Посольство України в Естонській Республіці

Київ 18:04

Посол України в Естонській Республіці Мар’яна Беца вручила копії Вірчих грамот

13 грудня 2018, 15:43

13 грудня ц.р. Надзвичайний і Повноважний Посол  України в Естонській Республіці Мар’яна Беца вручила копії Вірчих грамот Директору Департаменту державного протоколу Міністерства закордонних справ Естонії Лаурі Бамбусу.

Під час бесіди було відзначено позитивну динаміку двостороннього політичного діалогу та обговорено інструменти протидії російській агресії.

Посол України М.Беца висловила вдячність Естонії за незмінну міцну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

 

Останні новини

У Посольстві України в Естонії побували українські військовослужбовці жінки-медики | Сьогодні, 15:51

Посол України в Естонській Республіці Мар’яна Беца зустрілася із групою українських військовослужбовців жінок-медиків, які у даний час проходять тритижневий курс медичної реабілітації у військовому шпиталі Міністерства оборони Естонії у м.Селі.  

«Росії немає місця у ПАРЄ допоки нею не буде де-окуповано українські Крим та Донбас», - наголосила Посол України в Естонії Мар’яна Беца | Вчора, 18:26

Посол України в Естонії Мар’яна Беца провела зустріч із депутатом Рійгікогу (Парламенту) Естонії, членом естонської делегації в Парламентській Асамблеї Ради Європи Ееріком-Нійлесом Кроссом.

21 липня 2019 року відбудуться дострокові вибори до Верховної Ради України | 12 червня, 18:59

23 травня 2019 року опубліковано Указ Президента України від 21.05.2019 №303/2019 «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів».

В Таллінні під егідою МЗС України та Естонії відбувся другий раунд українсько-естонських кіберконсультацій | 12 червня, 18:48

У консультаціях взяла участь делегація України, до складу якої увійшли представники компетентних міністерств та відомств.

За сприяння Посольства України, в Таллінні відбувся щорічний міжнародний фестиваль «Квіти України» | 10 червня, 16:13

Фестиваль «Квіти України» у Таллінні став доброю традицією збирати українців у колі своїх земляків та щирих друзів, яких об’єднує справжня любов до України, та для кого український танок або українська пісня є частиною серця, душі та власної ідентичності.