Посольство України в Естонській Республіці

Київ 17:04

У Посольстві відбулася презентація книги про українців в Естонії

06 лютого, 19:47

6 лютого у Посольстві України в Естонській Республіці  відбулася презентація книги відомого естонського журналіста та публіциста, автора дев’яти книг, присвячених актуальним питанням політичного розвитку Естонії та міжнародної політики Олега Самороднього про формування української громади Естонії та внесок українців у здобуття естонської незалежності.

Участь у заході взяли парламентарі, представники політичного та культурного істеблішменту країни перебування, місцевих ЗМІ та української діаспори.

Під час виступу Посла України в Естонії пані Мар’яни Беци  було зазначено, що українці та естонці завжди  прагнули свободи, незалежності, реалізації самоідентичності.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Крут та Героїв Небесної Сотні.

Останні новини

17 липня – трагічний день жахливого терористичного акту, що забрав життя 298 людей рейсу МН17 | Вчора, 14:53

17 липня 2019 року, у зв’язку із п’ятими роковинами збиття російською зенітно-ракетною системою «Бук» літака рейсу MH17 авіакомпанії "Малайзійські авіалінії", Посольство України в Естонській Республіці вшанувало пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Щодо позачергових виборів народних депутатів України (21 липня 2019 року) | 08 липня, 19:02

До уваги громадян України, які мають намір взяти участь у голосуванні 21 липня 2019 року на позачергових виборах народних депутатів України на закордонній виборчій дільниці № 900021 при Посольстві України в Естонській Республіці!

Делегація України у складі представників обласних та районних адміністрацій Донецької та Луганської областей відвідала Посольство України в Естонії | 05 липня, 13:18

Делегація України у складі представників обласних та районних адміністрацій Донецької та Луганської областей перебуває в Естонії з метою ознайомлення з досвідом та практикою цієї країни щодо реалізації реформ у сфері децентралізації органів місцевої влади та розвитку електронного самоврядування (e-governance, e-documenting, e-services).

Практичний досвід у сфері інформаційно-електронних технологій Естонії є важливим для впровадження системи електронного управління державою в Україні | 27 червня, 19:37

Ця тема обговорювалася під час зустрічі Посла України в Естонії Мар’яни Беци з делегацією українських журналістів, які перебувають в Естонії у рамках навчальної поїздки з метою ознайомлення з естонським досвідом у сфері е-резидентства, е-демократії, новітніх цифрових технологій, е-врядування, стартапів тощо.