Посольство України в Естонській Республіці

Київ 04:58

У Посольстві відбулася презентація книги про українців в Естонії

06 лютого, 19:47

6 лютого у Посольстві України в Естонській Республіці  відбулася презентація книги відомого естонського журналіста та публіциста, автора дев’яти книг, присвячених актуальним питанням політичного розвитку Естонії та міжнародної політики Олега Самороднього про формування української громади Естонії та внесок українців у здобуття естонської незалежності.

Участь у заході взяли парламентарі, представники політичного та культурного істеблішменту країни перебування, місцевих ЗМІ та української діаспори.

Під час виступу Посла України в Естонії пані Мар’яни Беци  було зазначено, що українці та естонці завжди  прагнули свободи, незалежності, реалізації самоідентичності.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Крут та Героїв Небесної Сотні.

Останні новини

Делегація українських викладачів знайомиться із сучасною системою освіти в Естонії | 19 березня, 18:10

Делегація України у складі представників сфери освіти Луганської області перебуває в Естонії з метою ознайомлення із передовою практикою запровадження системи Глобальної Освіти в учбові програми та шкільні заходи.

Україна активно переймає передовий досвід Естонії у сфері інформаційних технологій | 15 березня, 21:01

Ця тема була у фокусі уваги під час зустрічі Посла України в Естонії Мар’яни Беци з делегацією українських журналістів, які перебувають в Естонії у рамках навчальної поїздки з метою ознайомлення з естонським досвідом у сфері цифрових технологій, е-врядування, е-суспільства, е-медицини та е-послуг тощо.

Вибори Президента України | 15 березня, 11:47

Шановні громадяни України!

Вибори Президента України | 13 березня, 11:58

Шановні громадяни України! З метою забезпечення реалізації свого виборчого права в Естонській Республіці та задля уникнення непорозумінь в день виборів просимо Вас ОБОВ’ЯЗКОВО перевірити чи включені Ви до списку виборців на закордонній виборчій дільниці при Посольстві України в Естонській Республіці (№ 900021). 

Відбулася зустріч Посла України М.Беци з радником Президента Естонії Л.Куусінгом | 11 березня, 21:45

В ході зустрічі Посол України передала естонській стороні листа родичів незаконно затриманих Росією українських моряків з проханням посилити тиск на РФ для їхнього звільнення.