Посольство України в Естонській Республіці

Київ 17:13

У Посольстві відбулася презентація книги про українців в Естонії

06 лютого, 19:47

6 лютого у Посольстві України в Естонській Республіці  відбулася презентація книги відомого естонського журналіста та публіциста, автора дев’яти книг, присвячених актуальним питанням політичного розвитку Естонії та міжнародної політики Олега Самороднього про формування української громади Естонії та внесок українців у здобуття естонської незалежності.

Участь у заході взяли парламентарі, представники політичного та культурного істеблішменту країни перебування, місцевих ЗМІ та української діаспори.

Під час виступу Посла України в Естонії пані Мар’яни Беци  було зазначено, що українці та естонці завжди  прагнули свободи, незалежності, реалізації самоідентичності.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Крут та Героїв Небесної Сотні.

Останні новини

У Посольстві України в Естонії відбувся показ документальної стрічки «Крим: вкрадений півострів» | 24 травня, 09:37

У зв’язку із 75-річчям депортації кримськотатарського народу, у Посольстві України в Естонській Республіці відбувся показ документальної стрічки «Крим: вкрадений півострів».

Посол України в Естонії Мар’яна Беца зустрілася з Прем’єр-міністром Естонії Юрі Ратасом | 23 травня, 16:27

В ході зустрічі було обговорено низку питань щодо розвитку відносин між Україною та Естонію у сферах взаємної зацікавленості.

Делегація України бере участь у Міжнародній конференції з електронного врядування | 22 травня, 18:13

20-23 травня у м.Таллінн перебуває делегація України з метою участі у Міжнародній конференції з питань електронного врядування «Ті самі цілі, різні дорожні карти».

Посольство України в Естонії вшанувало пам’ять жертв депортації кримськотатарського народу | 20 травня, 19:07

20 травня 2019 року, з нагоди 75-их роковин депортації кримськотатарського народу та роковин Великого терору в Україні Посольство України в Естонії та українська громада Естонії поклали квіти до меморіалу жертвам тоталітарних режимів.