• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
🗓️ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА (Оновлення)
Опубліковано 12 травня 2020 року о 17:37

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: EQueue (mfa.gov.ua) 

Шановні відвідувачі!

З 15.11.2023 буде оновлено механізм авторизації під час запису до Е-Черги.

Задля покращення доступу до консульських послуг, Вашої безпеки та боротьби з кібершахрайством запис в Е-Чергу МЗС відбуватиметься за умови електронної ідентифікації відвідувача, за допомогою е-підписів (на файловому, хмарному чи інших захищених носіях), Дія.Підпис та BankID НБУ. 

Електронна ідентифікація забезпечується через платформу ID.GOV.UA. Просимо Вас заздалегідь підготуватися до використання засобів електронної ідентифікації.

• Як авторизуватися на ID.GOV.UA, як створити Дія.Підпис та що таке BankID НБУ - Ви зможете дізнатися на відповідній сторінці порталу МЗС - https://cutt.ly/queue-id

• Крім Е-Черги, електронний підпис також надасть Вам можливість користуватися величезним переліком електронних послуг Порталу Дія - https://diia.gov.ua !

(!) Оскільки записи, створені у попередній версії Е-Черги, були перенесені до оновленої, ефект від впровадження нового механізму авторизації буде дещо відкладеним (в залежності від заповненості графіку Е-Черги в кожній установі). Просимо поставитися до цього з розумінням.


         Без запису в "Електронну чергу" також можуть бути прийняті наступні категорії громадян (за умови пред’явлення підтверджуючих документів):

• особи з інвалідністю 1-ї та 2-ї групи;

• особи, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорій 1 і 2;

• діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування;

• члени родин військовослужбовців ЗСУ 1-ї лінії спорідненості;

• військовослужбовці та ветерани війни, учасники бойових дій.

Звертаємо Вашу увагу, що Електронна черга працює в автоматичному режимі без можливості будь-якого втручання з боку третіх осіб.

У зв’язку з цим, просимо звернути увагу, що дипломатична Установа, як державний орган здійснює свої повноваження надаючи консульські послуги громадянам України напряму, БЕЗ будь-яких посередників. Консульський збір за ту чи іншу послугу, затверджений МЗС України, надходить на рахунок Посольства напряму від заявника.

Просимо бути виваженими та не користуватися послугами псевдо посередників, шахраїв чи інших зловмисників, які обіцяють Вам вирішити питання з "Електронною чергою" чи вчинити консульську дію в терміновому порядку. Слоти до "Електронної черги", отримані неправомірним шляхом будуть видалені та не прийняті до опрацювання в ході візиту до Посольства. 

У разі наявності у Вас такої інформації, просимо повідомити про це на адресу компетентних працівників Посольства, з метою розслідування та реагування на зазначені дії правоохоронними органами України за телефоном гарячої лінії Посольства +372 5887 44 77, або напряму звернувшись до Посольства.

 

Крім цього! Як правило, недоставка системою повідомлень щодо запису на прийом пов'язана з двома причинами: переповненість поштової скриньки у заявника або помилка при зазначенні електронної адреси.

Увага! При реєстрації слід надавати електронну адресу на загальновідомих міжнародних або українських поштових сервісах. Українські урядові поштові сервери, до яких належить електронна пошта ПУ в Естонії, не приймають та не надсилають електронні листи на російські поштові сервіси на домені .ru та причетних: Yandex, Mail, Rambler, List тощо;


 


ЯК ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ОНЛАЙН:

зазначити персональні дані тієї особи, яка отримуватиме консульську послугу. У випадку оформлення консульської дії щодо дітей, вказуються дані одного з батьків/законного представника.

Якщо Ви плануєте звернутися до Посольства групою осіб (члени однієї родини, друзі, знайомі), необхідно створити реєстрацію для кожної особи окремо. • Принцип реєстрації на прийом: 1 послуга = 1 запис = 1 особа (крім випадків отримання послуг, які передбачають оформлення консульської дії разом з дитиною). • Супроводжуючих осіб, які не отримуватимуть консульські послуги, наполегливо просимо зачекати ззовні (за винятком супроводу осіб з особливими потребами, неповнолітніх дітей). Якщо Ви плануєте оформити декілька консульських послуг, необхідно зробити реєстрацію для кожної послуги. Наприклад: дві консульські дії – оформлення паспорта та вчинення нотаріальної дії – вимагають попередньої реєстрації на прийом до двох різних консульських посадових осіб, залучених до ведення прийому. Час для вчинення обох дій має бути обрано окремо. Якщо серед переліку консульських послуг відсутнє питання, з якого Ви плануєте звернутися до установи, будь-ласка, зателефонуйте на номер +3726015835.

Не допускається реєстрація однієї і тієї ж особи з одного і того ж питання на різні дати. Всі записи, що дублюються, будуть видалені адміністратором. Консульський підрозділ залишає за собою право скасувати/перенести реєстрацію на інший час, повідомивши про це заявника за залишеними під час реєстрації реквізитами.

Якщо у заявника виникли непередбачувані обставини, які не дозволяють прийти на прийом, необхідно якомога раніше самостійно скасувати запис.

Для он-лайн запису на прийом необхідно виконати наступні дії:

перейти за посиланням, яке розміщене нижче;

обрати зі списку країн «Естонська Республіка»;

обрати зі списку консульську установу «Посольство України в Естонській Республіці»;

обрати категорію консульських дій та безпосередньо консульську дію, щодо якої Ви плануєте зареєструватися на прийом;

обрати дату та час запланованого візиту до Посольства; на наступній вкладці заповнити прізвище, ім’я, по батькові та контактні дані;

перевірити та підтвердити вірність внесених до системи даних.

Після успішної реєстрації на зазначену електронну адресу прийде лист із підтвердженням запису на прийом та інструкціями щодо надання відповідної консульської послуги.

Користуючись системою запису на прийом, Ви погоджуєтесь на надсилання та опрацювання повідомлених персональних даних Посольством в рамках та обсязі, необхідному для вчинення обраної консульської дії.


Увага! Просимо пам’ятати, що обрана вами консульська дія може бути вчинена ТІЛЬКИ за умови наявності у Вас усіх необхідних документів.

 

Увага! Заявник несе персональну відповідальність за підготовку необхідних документів для вчинення обраної консульської дії (наявність оригіналів та їх копій).


Посилання для запису на прийом https://go.mfa.gov.ua/

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux