Делегація Верховної Ради України, до якої увійшли народні депутати Олена Шуляк, Арсеній Пушкаренко, Тетяна Циба, Тетяна Грищенко, Ірина Геращенко та Марія Іонова 20.04.2022 провели зустріч з Спікером Рійгікогу Юрі Ратасом та Комісією із закордонних справ Рійгікогу на чолі з Марко Міхкельсоном.
Українська сторона подякувала за допомогу, яка надається Україні для боротьби з російською військовою агресією. Окремо було відзначено лідерство Естонії, як серед країн ЄС, так і в світі за рівнем допомоги Україні.
Окремо було наголошено на необхідності активного залучення до підтримки Україні союзників та партнерів Естонії.
У ході зустрічей були обговорені конкретні пропозиції щодо подальшої допомоги Естонії Україні. Сторони також обговорили можливу підтримку в післявоєнній відбудові держави.
Photos: Erik Peinar, Riigikogu Kantselei