• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
Посол України Мар’яна Беца відвідала Школу Свободи
Опубліковано 15 червня 2023 року о 19:56

14 червня 2023 року Посол України Мар’яна Беца відвідала Школу Свободи, відкриту 1 вересня минулого року у Таллінні спеціально для українських дітей, яких Естонія прихистила, рятуючи від війни, розв’язаної росією проти нашої держави. Нині близько 600 українських учнів 7-12 класів навчаються у цій школі. 

Цього дня у житті школи сталася важлива подія – випуск учнів. Виступаючи перед присутніми на лінійці у 8-му класі Мар’яна Беца подякувала Уряду Естонської Республіки за неймовірну підтримку українських дітей та забезпечення доступу до освіти українською мовою. Посол особливо наголосила на тому, що Школа Свободи - це перша офіційна українська школа, яку було відкрито за кордоном спеціально для дітей тимчасово переміщених осіб з України.

Посольство щиро вдячне педагогічному колективу Школи Свободи та її директору Ользі Селіщевій за високий професіоналізм і чуйне ставлення до потреб українських дітей.

Щиро зичимо дітям мирного неба, здоров’я та цікавих канікул! 

Слава Україні!

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux