З нагоди вшанування пам'яті загиблих у Другій Світовій війні Посольство України в Естонії взяло участь у церемонії покладання квітів до Меморіалу пам'яті жертв тоталітарних режимів на Маар'ямяе
З нагоди Дня пам’яті та примирення 8 травня у м.Таллінн на Меморіалі Маар’ямяе відбулася спільна церемонія вшанування пам’яті усіх загиблих в роки Другої Світової війни за участі Посольства України в Естонії. У церемонії взяли участь Міністр юстиції Естонії Калле Лаанет, посли іноземних держав, акредитованих в Естонії, естонські військовослужбовці та ветерани.
По завершенні заходу Посольство України та українська громада Естонії вшанували пам'ять загиблих, поклавши квіти до Меморіалу пам'яті жертв тоталітарних режимів на Маар'ямяе. У церемонії взяли участь голова Конгресу українців Естонії Віра Коник, президент Асоціації українських організацій в Естонії Володимир Паламар та активісти української громади Естонії, а також українські священники Роман Кіх (УГКЦ) та Іван Христенко (парафія ПЦУ в Таллінні).
Присутні пом’янули українців, які загинули під час Другої Світової війни, а також усіх українців, які загинули, захищаючи Україну від російського агресора.
У виступах звучали заклики до єднання у боротьбі з російським агресором і надання всебічної допомоги Збройним Силам України, які героїчно боронять не тільки незалежність Батьківщини, але й свободу і майбутнє усієї Європи.