З нагоди 7-ої річниці початку незаконної окупації АР Крим та річниці Революції Гідності, 19 лютого 2021 року Посольство України в Естонській Республіці вшанувало пам’ять Героїв Небесної Сотні. Вони віддали своє життя за демократію та європейське майбутнє України.
Сьогодні ми вшановуємо пам'ять тих, для кого свобода і гідність були і є понад усе.
Слава Україні і Слава її Героям.