7 квітня, за участі представників Посольства України в Естонії, у Таллінні на площі Свободи відбулася акція "Свічка в пам'ять про жертви російської агресії".
В ході акції, організованої Конгресом українців Естонії, учасники запалили на площі десятки свічок в пам'ять про мирних жителів України, закатованих російськими окупантами в Бучі, Бородянці, Ірпені, Маріуполі та інших містах і селах України.
Священики ПЦУ та УГКЦ провели поминальний молебень і панахиду за невинно закатованими російськими окупантами мирними громадянами та українськими воїнами, що загинули, боронячи нашу Батьківщину від варварської російської навали.
Слава Україні!